expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

nedjelja, 3. svibnja 2015.

Ekskluzivno: Snimak tučnjave s tribina - uz jezive povike i groznu poruku (VIDEO)

Sredinom drugog poluvremena utakmice 25. kola BH Telecom Premijer lige BiH Slavija - Sarajevo u Lukavici, došlo je do prekida zbog fizičkog napada domaćih navijača na publiku smještenu na centralnoj tribini.
Naime, u 67. minuti meča sudija je pri rezultatu 2:2 povukao ekipe u svlačionicu zbog sukoba na tribini. Intervenirala je policija, a potom je utakmica nastavljena.

Kako je za Radiosarajevo.ba kazala glasnogovornica CJB Istočno Sarajevo, Danka Tešić, prema njenim saznanjima u incidentu na stadionu u Lukavici nije bilo povrijeđenih, niti privedenih osoba.
Sukobili su se navijači domaćeg tima i grupica gostujućih simpatizera koji su neorganizirano došli u Lukavicu.
Incident se dogodio na dijelu tribine gdje su utakmicu posmatrali suspendirani i povrijeđeni fudbaleri Sarajeva Mehmed Alispahić, Mario Barić i Nemanja Bilbija, no oni nisu povrijeđeni.
Meč je nakon 20 minuta prekida ipak nastavljen.
Pogledajte kako je izgledao incident na stadionu u Lukavici.