expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

subota, 21. veljače 2015.

Barcelona prošla u finale Kupa Kralja, nova odlična izdanja Tomića i Hezonje (VIDEO)

Tijekom prvog dijela se činilo da će tricaški dobro raspoloženi igrači iz Malage odnijeti pobjedu u Gran Canariji

Košarkaški klub Barcelona plasirao se u svoje šesto uzastopno finale Kupa Kralja nakon što su svladali Unicaju 87-79.
Tijekom prvog dijela se činilo da će tricaški dobro raspoloženi igrači iz Malage odnijeti pobjedu u Gran Canariji budući da su na odmor otišli sa prednošću od pet razlike.
No, tada na scenu stupaju Hrvati - prvo je Tomić povukao u trećoj četvrtini u kojoj je Barca došla do izjednačenja da bi Hezonja i Lampe u zadnjih deset minuta svojim poenima definitivno prevagnuli ogled na stranu Katalonaca.

Hezonja je za malo manje od 15 minuta provedenih na terenu ubilježio 12 poena, dok je Tomić za 27 minuta ostvario double-double od 10 poena i 10 skokova. Kao i mnogo puta do sada, Barcelonina mladost je oduševila atraktivnim zakucavanjima, pogotovo onima Abrinesa i Hezonje.